הצהרת נגישות

חברת אסופה בע"מ, נוקטת את מירב המאמצים ביחס לנושא הנגישות לאנשים עם מוגבלויות על מנת לספק לכל לקוחותינו שירות נגיש, עצמאי ושוויוני, בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ"ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו.

 

הסדרי נגישות מבנים

סניפי אסופה הממוקמים בתל אביב, ברחוב נחמן 2, שוק הפשפשים, וברחוב דיזנגוף 212,  בסביבת החנויות ישנן חניות נכים, אשר מהן יש רצף גישה לחנויות 

במקרה בצורך, ניתן לפנות אלינו על מנת לקבל כל סיוע בנושא הנגישות הפיזית אל חנויות אסופה.

 

נגישות אתר האינטרנט

אתר אינטרנט של חנויות אסופה נגיש לאנשים עם מוגבלות ומאפשר גלישה יעילה ונוחה על מנת לאפשר הנאה מרבית מהמידע שמספק אתר האינטרנט.

האתר עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013 ובפרט לדרישות תקנה 35א בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג-2013.

התאמות הנגישות בוצעו עפ"י התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

האתר תומך ומותאם לתצוגה בדפדפנים המקובלים בשוק ולשימוש בטלפון סלולרי.

האתר הותאם לעבוד למול טכנולוגיות מסייעות; אין באתר שימוש בתצוגת טקסט נע או מהבהב; כל הקישורים באתר מודגשים באמצעות קו סימון; האתר הותאם לתצוגה ברורה של רכיבי האתר ולהפעלה באופן שימוש המקובל עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות. לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים לשימוש בתוכנת NVDA או בתוכנת Jaws העדכניות ביותר.

 

אמצעים נוספים ליצירת קשר

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם הונגשו. אנו פועלים על מנת לשפר את נגישות האתר מתוך מחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה. אם נתקלתם בבעיית נגישות, נשמח אם תיידעו אותנו על מנת שנוכל לטפל. ניתן לפנות אלינו בכל אחת מהדרכים הבאות:

מספר טלפון: 054-8109145

כתובת דואר אלקטרוני: shop@asufadesign.com